Set van 2 hockers Pharao Kleur: bruin
€ 143,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 3 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 322784
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Dikke vulling voor beter zitcomfort.
- Stijlvolle gewatteerde stoffen stoelbekleding.
- Afmetingen BxHxD: 45 x 46 x 45 cm | Zithoogte: 46 cm.
- Houten frame.
- Stevig frame met vier poten.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 hockers Pharao"
Set van 2 hockers Pharao, een moderne zitoptie.
Geef je woonkamer de finishing touch met onze Pharao krukjes! Deze multifunctionele zitkubussen zien er niet alleen sterk uit en zijn super in kwaliteit, ze kunnen ook heel veel. Zet de kruk bij de bank en leg je voeten omhoog of gebruik de kubussen als zitplaats als je wat meer gasten hebt. De zitkubussen bieden een gezellige plek om te zitten! Verfraai je huis met modern design en kies de zitkubus in je favoriete kleur.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 46 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 45 cm
Hoogte zitting: 46 cm
Houten poten: 5x5x8 cm
Gewicht: 5 kg.
Zitting:
Bekleding: stof
Dik kussen voor beter zitcomfort
Stijlvolle gewatteerde bekleding
Onderstel:
Materiaal: Hout
Stevig frame met vier poten
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Duidelijke lijnen
Modern ontwerp
Stevige constructie & slijtvaste hoes
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen.
Geef je woonkamer de finishing touch met onze Pharao krukjes! Deze multifunctionele zitkubussen zien er niet alleen sterk uit en zijn super in kwaliteit, ze kunnen ook heel veel. Zet de kruk bij de bank en leg je voeten omhoog of gebruik de kubussen als zitplaats als je wat meer gasten hebt. De zitkubussen bieden een gezellige plek om te zitten! Verfraai je huis met modern design en kies de zitkubus in je favoriete kleur.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 46 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 45 cm
Hoogte zitting: 46 cm
Houten poten: 5x5x8 cm
Gewicht: 5 kg.
Zitting:
Bekleding: stof
Dik kussen voor beter zitcomfort
Stijlvolle gewatteerde bekleding
Onderstel:
Materiaal: Hout
Stevig frame met vier poten
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Duidelijke lijnen
Modern ontwerp
Stevige constructie & slijtvaste hoes
Onderhoudsinstructies:
Veeg licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De krukjes hebben stevige houten poten en zijn daardoor bijzonder stabiel. Ze hebben ook vloerbeschermers die krassen en schade aan de vloer voorkomen.
Het eenvoudige ontwerp en het compacte formaat maken dit model de ideale zitplaats in bijna al je woonruimtes. De krukjes zijn ideaal voor bezoekers en kunnen in de woonkamer, kinderkamer, logeerkamer of hal worden geplaatst.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 46 cm l Totale breedte: 45 cm l Totale diepte: 45 cm l Zithoogte: 46 cm l Houten poten: 5x5x8 cm l Gewicht: 5 kg.
De krukjes hebben stevige houten poten en zijn daardoor bijzonder stabiel. Ze hebben ook vloerbeschermers die krassen en schade aan de vloer voorkomen.
Kies de zitkubus in je favoriete kleur: crème, bruin, donkergrijs, lichtgrijs, taupe, groen, blauw, geel, paars, rood, zwart.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Stof |
|---|---|
| FSC-certificaat: | Geen |
| Formulier: | vierkant |
| Geschikt als bijzettafel: | Nee |
| Gewicht ( Kg ): | 5 |
| Inclusief opbergruimte: | Nee |
| Materiaal frame: | Hout |
| Materiaal vulling bekleding: | Koudschuim |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 46 cm |
| Serienname: | Pharao |
| Set artikel: | set van 2 |
| Stijl: | Modern |
| Taal handleiding: | Universeel |
| Totale breedte: | 45 cm |
| Totale diepte: | 45 cm |
| Totale hoogte: | 46 cm |
| Type onderstel: | Massief |
| Zitdiepte: | 45 cm |
| Zithoogte Min.: | 46 cm |
| Zitvlak (BxD): | 45 x 45 cm |
| zithoogte: | 46 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de







