Vervangend T-onderstel voor barkruk Kleur: zwart
€ 52,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 322699
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Reserveonderdeel voor defecte barkruk, gatafstand 10 x 10 cm
- Modern uiterlijk, naar keuze matzwart of chroom
- Traploos in hoogte verstelbaar barkrukframe (21 centimeter)
- Barkrukframe met praktische voetensteun
- Afmetingen (B x H x D): 45 x 56 - 77 x 45 cm, gewicht: 5,5 k
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Vervangend T-onderstel voor barkruk"
Vervangend T-onderstel voor barkruk
Dit Barkruk onderstel is perfect als vervangingsonderdeel of voor het repareren van een barkruk.
De gatafstand van de onderstel is 10 x 10 cm, zodat zitting met deze afmetingen op het frame kunnen worden geïnstalleerd. Als alleen het frame van je barkruk defect is, hoef je niet een compleet nieuwe kruk te kopen. Dit reserveonderdeel is expliciet geschikt voor de barkrukken van de modellen Los Angeles, Club, Dublin, London V2 en Peking V2 van CLP.
Wie graag knutselt, komt ook aan zijn trekken met deze barkrukframe en kan zijn eigen gemaakte zitting (met de bijbehorende gatafstand van 10 x 10 cm) combineren met dit frame.
De barkrukzuil is draaibaar, in hoogte verstelbaar en heeft een comfortabele voetensteun. Je kunt kiezen uit twee verschillende kleuren: zwart en chroom.
Richtmaten:
Totale hoogte: 56 - 77 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 45 cm
Gatafstand zittinghouder: 10 x 10 cm
Diameter zitting: 16 cm
Hoogte voetensteun: 22 - 43 cm
Gewicht: 5,5 kg
* Montagemateriaal voor de bevestiging van de zitting wordt niet meegeleverd.
Dit Barkruk onderstel is perfect als vervangingsonderdeel of voor het repareren van een barkruk.
De gatafstand van de onderstel is 10 x 10 cm, zodat zitting met deze afmetingen op het frame kunnen worden geïnstalleerd. Als alleen het frame van je barkruk defect is, hoef je niet een compleet nieuwe kruk te kopen. Dit reserveonderdeel is expliciet geschikt voor de barkrukken van de modellen Los Angeles, Club, Dublin, London V2 en Peking V2 van CLP.
Wie graag knutselt, komt ook aan zijn trekken met deze barkrukframe en kan zijn eigen gemaakte zitting (met de bijbehorende gatafstand van 10 x 10 cm) combineren met dit frame.
De barkrukzuil is draaibaar, in hoogte verstelbaar en heeft een comfortabele voetensteun. Je kunt kiezen uit twee verschillende kleuren: zwart en chroom.
Richtmaten:
Totale hoogte: 56 - 77 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 45 cm
Gatafstand zittinghouder: 10 x 10 cm
Diameter zitting: 16 cm
Hoogte voetensteun: 22 - 43 cm
Gewicht: 5,5 kg
* Montagemateriaal voor de bevestiging van de zitting wordt niet meegeleverd.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
VERVANGING: Barkruk frame is perfect als vervangingsonderdeel voor een defecte barkruk of als onderdeel van een zelfgemaakte kruk I Gatafstand van de stoelhouder is 10 x 10 cm
MODERN: Barkruk frame in een moderne en eigentijdse look I Barkrukframe naar keuze in matzwart of chroomlook
FUNCTIES: Barkrukonderstel traploos in hoogte verstelbaar met een bereik van 21 centimeter I eenvoudige bediening van de hoogteverstelling via een hendel aan de zijkant
COMFORT: Voetsteun zorgt voor comfortabel zitten I Staat op een vloervriendelijke basis zodat gevoelige vloeren niet worden beschadigd door het frame
DETAILS: Totale hoogte: 56 - 77 cm I Totale breedte: 45 cm I Totale diepte: 45 cm I Gatenafstand voor zitting: 10 x 10 cm I Diameter van zitting: 16 cm I Hoogte van voetensteun: 22 - 43 cm I Gewicht: 5,5 kg
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Metaal |
|---|---|
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 5 |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Metaal |
| Maximale zithoogte: | 77 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Nee |
| Serienname: | Ersatz t gestell für barhocker |
| Set artikel: | geen set |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 45 cm |
| Totale diepte: | 45 cm |
| Totale hoogte: | 56 - 77 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zithoogte Min.: | 56 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 56 - 77 |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de opstel- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Gelieve de opstel- en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




















