Set van 4 stoelen Ken met klaptafel - Kunstleer Kleur: groen
€ 259,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Meteen beschikbaar
Beschikbaar
Artikelnummer: 318805
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Beklede kunstlederen zittingen met rugleuning en dienblad
- metalen frame met opklapbare tafel
- Afmetingen ca. (HxBxD): 81 x 63 x 71 cm | Zithoogte: 46 cm
- Vloerbeschermers voorkomen vlekken en krassen op de vloer.
- Stoel set in acht kleuren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 4 stoelen Ken met klaptafel - Kunstleer"
Set van 4 stoelen Ken met klaptafel
De set voor vier personen creëert een comfortabele omgeving voor vergaderingen, lezingen en conferenties. Elke stoel is comfortabel gestoffeerd en bovendien voorzien van een opklapbaar dienblad aan de rechterzijde. Dit is bij uitstek geschikt als werkblad. Vanwege de tafel zijn de stoelen niet stapelbaar. Een modern 4-poots metalen frame zorgt voor stabiliteit. Met de set van vier conferentiestoelen kunnen prachtige zit composities worden gecreëerd in de kleuren bruin, grijs, rood, zwart, crème, wit, oranje of groen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 81 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 71 cm
Zithoogte: 46 cm
Zitvlak (BxD): 48 x 40 cm
Hoogte tafel: 69 cm
Hoogte rugleuning: 38 cm
Gewicht: 6 kg
Zitting:
Materiaal: kunstleer
Zitting en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel frame
kleur: zwart
Bijzonderheden:
Met klaptafel
Stabiele constructie en duurzame hoes
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Onderhoudsinstructies:
Gewoon licht vuil wegzuigen of met een vochtige doek reinigen.
Voor het schoonmaken adviseren wij een katoenen doek bevochtigd met lauw water.
Zuig oppervlakken alleen op met een geschikt hulpstuk
De set voor vier personen creëert een comfortabele omgeving voor vergaderingen, lezingen en conferenties. Elke stoel is comfortabel gestoffeerd en bovendien voorzien van een opklapbaar dienblad aan de rechterzijde. Dit is bij uitstek geschikt als werkblad. Vanwege de tafel zijn de stoelen niet stapelbaar. Een modern 4-poots metalen frame zorgt voor stabiliteit. Met de set van vier conferentiestoelen kunnen prachtige zit composities worden gecreëerd in de kleuren bruin, grijs, rood, zwart, crème, wit, oranje of groen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 81 cm
Totale breedte: 53 cm
Totale diepte: 71 cm
Zithoogte: 46 cm
Zitvlak (BxD): 48 x 40 cm
Hoogte tafel: 69 cm
Hoogte rugleuning: 38 cm
Gewicht: 6 kg
Zitting:
Materiaal: kunstleer
Zitting en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel frame
kleur: zwart
Bijzonderheden:
Met klaptafel
Stabiele constructie en duurzame hoes
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Onderhoudsinstructies:
Gewoon licht vuil wegzuigen of met een vochtige doek reinigen.
Voor het schoonmaken adviseren wij een katoenen doek bevochtigd met lauw water.
Zuig oppervlakken alleen op met een geschikt hulpstuk
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Met zijn beklede zittingen in stevig, onderhoudsvriendelijk kunstleer is de Ken set van 4 stoelen met klaptafel in kunstleer perfect voor vergaderingen. Elke stoelzitting heeft een hoge rugleuning en een opklapbaar dienblad.
Elke stoel staat op een stabiel onderstel van zwart metaal.
Afmetingen ca.: Totale hoogte: 81 cm | Totale breedte: 63 cm | Totale diepte: 71 cm | Zithoogte: 46 cm | Max. Laadvermogen: 120 kg
Er zitten vloerbeschermers onder de stoelen om vlekken en krassen te voorkomen.
De stoelen set is verkrijgbaar in de kleuren bruin, grijs, rood, zwart, crème, wit, oranje of groen.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Kunstleer |
|---|---|
| Draaibaar: | Nee |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 6 |
| Hoogte rugleuning: | 38 cm |
| Hoogteverstelling: | Nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal mat zwart |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 46 cm |
| Met wielen: | Nee |
| Serienname: | Ken |
| Set artikel: | 4-delige set |
| Stijl: | Modern |
| Taal handleiding: | Geen taal |
| Totale breedte: | 53 cm |
| Totale diepte: | 71 cm |
| Totale hoogte: | 81 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | zonder voetensteun |
| Zitdiepte: | 40 cm |
| Zithoogte Min.: | 46 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 46 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 120 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstellings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstellings- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




