Set van 2 Eetkamerstoelen Stanley Fluweel Kleur: creme
€ 119,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 323048
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Gestoffeerde zitting met fluwelen bekleding en rugleuning
- Robuust metalen frame met vier poten
- Afmetingen (hxbxd): 82 x 59 x 62 cm I Zithoogte: 48 cm
- Ook geschikt voor gevoelige vloeren dankzij vloerbeschermers
- Stoel verkrijgbaar in 9 kleuren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 Eetkamerstoelen Stanley Fluweel"
Set van 2 eetkamerstoelen Stanley fluweel
De eetkamerstoel Stanley verrijkt huiselijke moderne kamers perfect en trekt de aandacht in elke kamer. Met zijn hoge rugleuning en comfortabele bekleding zorgt hij bovendien voor langdurig zitcomfort. Het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen zorgt ervoor dat de eetkamerstoel op elk moment moeiteloos gereinigd kan worden. Ondersteund door een modern 4-poots metalen frame presenteert de stoel zich voordelig bij elke gelegenheid. Bovendien zijn er vloerbeschermers aan de poten bevestigd om de vloer tegen krassen te beschermen.
Richtmaten:
Totale hoogte: 82 cm
Totale breedte: 59 cm
Totale diepte: 62 cm
Zithoogte: 48 cm
Zittingsoppervlak (BxD): 43 x 46 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Max. Belastbaarheid: 150 kg
Gewicht: 6 kg / stoel
Zitting:
Bekleding: Fluweel
Rugleuning comfortabel gestoffeerd
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal
Stabiel vierpootsframe
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame, gemakkelijk te onderhouden hoes
Onderhoudsinstructies:
Verwijder lichte vervuiling met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
De eetkamerstoel Stanley verrijkt huiselijke moderne kamers perfect en trekt de aandacht in elke kamer. Met zijn hoge rugleuning en comfortabele bekleding zorgt hij bovendien voor langdurig zitcomfort. Het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen zorgt ervoor dat de eetkamerstoel op elk moment moeiteloos gereinigd kan worden. Ondersteund door een modern 4-poots metalen frame presenteert de stoel zich voordelig bij elke gelegenheid. Bovendien zijn er vloerbeschermers aan de poten bevestigd om de vloer tegen krassen te beschermen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 82 cm
Totale breedte: 59 cm
Totale diepte: 62 cm
Zithoogte: 48 cm
Zittingsoppervlak (BxD): 43 x 46 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Max. Belastbaarheid: 150 kg
Gewicht: 6 kg / stoel
Zitting:
Bekleding: Fluweel
Rugleuning comfortabel gestoffeerd
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: Metaal
Stabiel vierpootsframe
Veilige standaard
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren
Duurzame, gemakkelijk te onderhouden hoes
Onderhoudsinstructies:
Verwijder lichte vervuiling met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De gestoffeerde zitting en de comfortabele rugleuning in gewatteerde look bieden een hoog zitcomfort. Door de vorm van de stoel kun je zelfs meerdere uren comfortabel blijven zitten.
Het stevige metalen frame is voorzien van vloerbeschermers die uitglijden voorkomen en geen strepen of krassen achterlaten op tegels, parket of laminaat.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 82 cm I Totale breedte: 59 cm I Totale diepte: 62 cm I Zithoogte: 48 cm I Zitoppervlak (BxD): 43 x 46 cm I Hoogte rugleuning: 37 cm I Max. Draagvermogen: 150 kg I Gewicht: 6 kg
Dankzij de gebruikte materialen is deze stoel bijzonder gemakkelijk schoon te maken. Neem gewoon licht vuil af met een vochtige katoenen doek.
Kies je persoonlijke favoriet uit maximaal 9 verschillende kleuren: Crème, Bruin, Donkergroen, Paars, Grijs, Donkergrijs, Zwart, Rood of Roze
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Fluweel |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Nee |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Niet-verstelbare armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 12 |
| Hoogte armleuning: | 64 cm |
| Hoogte rugleuning: | 37 cm |
| Hoogteverstelling: | Nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 48 cm |
| Met wielen: | Nee |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Serienname: | Stanley |
| Set artikel: | set van 2 |
| Soort eetkamerstoel: | Normale eetkamerstoel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 59 cm |
| Totale diepte: | 62 cm |
| Totale hoogte: | 82 cm |
| Verstelbare armleuningen: | nee |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 46 cm |
| Zithoogte Min.: | 48 cm |
| hoedanigheid: | 150 kg |
| zithoogte: | 48 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 150 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de










