Set van 2 eetkamerstoelen Largo Basismateriaal: Fluweel | Kleur: donkergrijs
€ 114,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Momenteel erg populair, het loont om snel te zijn
Beschikbaar
Artikelnummer: 323284
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Eetkamerstoel met fluwelen of kunstleren bekleding
- Stevig metalen frame met vier poten
- Totale afmetingen (BxHxD): 50 x 81 x 61 cm I Gewicht: 7 kg
- Eetkamerstoel in moderne stijl, maar toch eenvoudig en elega
- Onderhoudsvriendelijke oppervlakken I verschillende kleuren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 eetkamerstoelen Largo"
Set van 2 eetkamerstoelen Largo
De set van 2 Largo stoelen met fluwelen bekleding of met kunstlederen bekleding verrijkt huiselijke moderne kamers perfect en trekt de aandacht in elke kamer. Met zijn comfortabele rugleuning en aangename bekleding zorgt hij bovendien voor langdurig zitcomfort. Het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen zorgt ervoor dat de eetkamerstoel op elk moment moeiteloos gereinigd kan worden. Ondersteund door een modern 4-poots metalen frame presenteert de stoel zich voordelig bij elke gelegenheid. Bovendien zijn er vloerbeschermers aan de poten bevestigd om de vloer te beschermen tegen krassen.
Totale hoogte: 81 cm
Totale breedte: 50 cm
Totale diepte: 61 cm
Zithoogte: 45 cm
Zittingsoppervlak (BxD): 46 x 44 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Max. belasting: 136 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: kunstleer of fluweel
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel vierpootsframe
Stevige afwerking
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Exciterende mix van materialen
Stabiele constructie , slijtvaste hoes
Onderhoudsinstructies:
Voor het reinigen raden wij een katoenen doek aan die is bevochtigd met lauw water
Wrijf licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk.
De set van 2 Largo stoelen met fluwelen bekleding of met kunstlederen bekleding verrijkt huiselijke moderne kamers perfect en trekt de aandacht in elke kamer. Met zijn comfortabele rugleuning en aangename bekleding zorgt hij bovendien voor langdurig zitcomfort. Het gebruik van onderhoudsvriendelijke materialen zorgt ervoor dat de eetkamerstoel op elk moment moeiteloos gereinigd kan worden. Ondersteund door een modern 4-poots metalen frame presenteert de stoel zich voordelig bij elke gelegenheid. Bovendien zijn er vloerbeschermers aan de poten bevestigd om de vloer te beschermen tegen krassen.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester / 100% polyurethaan
Totale hoogte: 81 cm
Totale breedte: 50 cm
Totale diepte: 61 cm
Zithoogte: 45 cm
Zittingsoppervlak (BxD): 46 x 44 cm
Hoogte rugleuning: 37 cm
Max. belasting: 136 kg
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: kunstleer of fluweel
Comfortabele zithouding door rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal
Stabiel vierpootsframe
Stevige afwerking
Bijzonderheden:
Moderne look ontmoet optimaal comfort
Exciterende mix van materialen
Stabiele constructie , slijtvaste hoes
Onderhoudsinstructies:
Voor het reinigen raden wij een katoenen doek aan die is bevochtigd met lauw water
Wrijf licht vuil weg met een vochtige katoenen doek
Zuig oppervlakken alleen met een geschikt hulpstuk.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De stoel heeft een royaal gestoffeerde zitting met een bekleding van fluweel of kunstleer, waardoor hij zelfs gedurende langere tijd comfortabel zit.
Het zitcomfort wordt aangevuld door de rugleuning. De vier robuuste poten geven de gestoffeerde stoel een goede stabiliteit en zijn tegelijkertijd een echte blikvanger.
Totale afmetingen (BxHxD): 50 x 81 x 61 cm I Zithoogte: 45 cm I Rugleuninghoogte: 37 cm I Zitoppervlak (BxD): 46 x 44 cm I Max. Draagvermogen: 136 kg I Gewicht: 7 kg
De eetkamerstoel heeft een moderne, eenvoudige en elegante uitstraling. Met zijn neutrale buitenkant en de verschillende kleurencombinaties past de stoel in elk interieur.
Kies je favoriet uit maximaal 3 verschillende kleuren fluweel: crème, donkergrijs of zwart en maximaal 4 verschillende kleuren kunstleer: crème, grijs, zwart of wit.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Fluweel |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Nee |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 7 |
| Hoogte rugleuning: | 37 cm |
| Hoogteverstelling: | Nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 45 cm |
| Met wielen: | Nee |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Serienname: | Largo |
| Set artikel: | set van 2 |
| Soort eetkamerstoel: | Normale eetkamerstoel |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 50 cm |
| Totale diepte: | 61 cm |
| Totale hoogte: | 81 cm |
| Verstelbare armleuningen: | geen armleuningen |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 44 cm |
| Zithoogte Min.: | 45 cm |
| hoedanigheid: | 136 kg |
| zithoogte: | 45 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 150 kg
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies te volgen.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de









