€ 129,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 2 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 320593
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Set van 2 fluwelen barkrukken is draaibaar en in hoogte vers
- Een voetsteun is geïntegreerd in het metalen frame
- Afmetingen ca. (HxBxD): 86-108 x 50 x 50 cm I Zithoogte: 60-
- De barkrukken eindigen met een trompetvoet aan de onderkant
- Set van zes zitkleuren en drie framekleuren
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 Barkrukken Lentini Fluweel"
Set van 2 Barkrukken Lentini Fluweel
Met de Lentini fluwelen barkruk set van 2 wordt de eetkamer het middelpunt van de belangstelling. Heerlijke maaltijden kunnen in een klein gezelschap worden genuttigd op twee comfortabel gestoffeerde krukken. De zitting en rugleuning zijn gemaakt van onderhoudsvriendelijk fluweel. Het moderne comfort wordt ondersteund door een voetsteun die synchroon met de zitting kan worden ingesteld. Beide kunnen samen 360° gedraaid worden. Bovendien maakt het traploos in hoogte verstelbare metalen frame een individuele aanpassing van de zithoogte mogelijk. Het eindigt met een trompetvoet aan de onderkant. Dankzij de vloerbeschermers is de set geschikt voor gevoelige vloerbedekkingen zoals tegels of parket. De Lentini fluwelen barkruk set van 2, in zeven tijdloze kleuren, rondt elke ambiance stijlvol af.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 86 - 108 cm
Totale breedte: 50 cm
Totale diepte: 50 cm
Zithoogte: 60 - 82 cm
Zitvlak (BxD): 50 x 48 cm
Hoogte rugleuning: 25 cm
Max. Laadvermogen: 120 kg
Gewicht: 8 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Comfortabele zithouding door rugleuning
Moderne barkruk met gestoffeerde zitting
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroomlook / metaal zwart / metaal wit
Comfortabele voetsteun
Trompetvoet incl. vloerbeschermer
Bijzonderheden:
Eersteklas materiaal
Stevige constructie & slijtvaste hoes
Onderhoudsvriendelijke oppervlakken
Onderhoudsinstructies:
Veeg lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek.
Zuig oppervlakken alleen op met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Met de Lentini fluwelen barkruk set van 2 wordt de eetkamer het middelpunt van de belangstelling. Heerlijke maaltijden kunnen in een klein gezelschap worden genuttigd op twee comfortabel gestoffeerde krukken. De zitting en rugleuning zijn gemaakt van onderhoudsvriendelijk fluweel. Het moderne comfort wordt ondersteund door een voetsteun die synchroon met de zitting kan worden ingesteld. Beide kunnen samen 360° gedraaid worden. Bovendien maakt het traploos in hoogte verstelbare metalen frame een individuele aanpassing van de zithoogte mogelijk. Het eindigt met een trompetvoet aan de onderkant. Dankzij de vloerbeschermers is de set geschikt voor gevoelige vloerbedekkingen zoals tegels of parket. De Lentini fluwelen barkruk set van 2, in zeven tijdloze kleuren, rondt elke ambiance stijlvol af.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 86 - 108 cm
Totale breedte: 50 cm
Totale diepte: 50 cm
Zithoogte: 60 - 82 cm
Zitvlak (BxD): 50 x 48 cm
Hoogte rugleuning: 25 cm
Max. Laadvermogen: 120 kg
Gewicht: 8 kg
Zitting:
Bekleding: fluweel
Comfortabele zithouding door rugleuning
Moderne barkruk met gestoffeerde zitting
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroomlook / metaal zwart / metaal wit
Comfortabele voetsteun
Trompetvoet incl. vloerbeschermer
Bijzonderheden:
Eersteklas materiaal
Stevige constructie & slijtvaste hoes
Onderhoudsvriendelijke oppervlakken
Onderhoudsinstructies:
Veeg lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek.
Zuig oppervlakken alleen op met een geschikt hulpstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De barkrukken kunnen 360° worden gedraaid en zijn traploos in hoogte verstelbaar. Hun beklede zetels zijn in fluweel gewikkeld.
Een voetsteun is geïntegreerd in het metalen frame
Afmetingen ca. (HxBxD): 86-108 x 50 x 50 cm I Zithoogte: 60-82 cm I Zitoppervlak (BxD): 50 x 48 cm I Hoogte rugleuning: 25 cm I Max. Laadvermogen: 120 kg I Gewicht: 8 kg
De barkrukken eindigen met een trompetvoet aan de onderkant
Voor deze set werden de zes kleuren zitting blauw, bruin, crème, donkergrijs, grijs en zwart en de drie kleuren frame zwart, wit en chroom gekozen.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Fluweel |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 8 |
| Hoogte armleuning: | 0 cm |
| Hoogte rugleuning: | 25 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 82 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Lentini |
| Set artikel: | set van 2 |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 50 cm |
| Totale diepte: | 50 cm |
| Totale hoogte: | 86 - 108 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 50 cm |
| Zithoogte Min.: | 60 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 60 - 82 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 120 kg
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies in acht te nemen.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Gelieve de gebruiks- en onderhoudsinstructies in acht te nemen.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




















