Set van 2 barkrukken Club Stof Kleur: creme | Kleur frame: zwart
€ 159,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 7 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 318879
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Set van 2 met hoogwaardige bekleding en stoffen bekleding.
- Trompetvoet Metalen frame in chromen afwerking.
- HxBxD: 90 - 110 x 43 cm x 34 cm. Zithoogte: 67 - 87 cm.
- Draaibaar en traploos instelbaar.
- met een modern design.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Set van 2 barkrukken Club Stof"
Set van 2 barkrukken Club, stof
De barkruk Club is bedekt met stof. De zitting is dik gestoffeerd en biedt uw rug een goede stabiliteit dankzij de hoge rugleuning. Met de gasveer kan de barkruk traploos op de gewenste hoogte worden versteld, waardoor hij ideaal is voor elke toonbankhoogte. De voetsteun, die voor een zeer goed zitcomfort zorgt, kan synchroon met de hoogte van de zitting worden versteld. Het zitvlak kan 360° worden gedraaid met de voetsteun. Het frame is gemaakt van verchroomd metaal, onder de trompetvoet bevinden zich vloerbeschermers die krassen op de vloer voorkomen. De barkruk is eenvoudig te reinigen met een vochtige katoenen doek en is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 90 - 110 cm
Totale breedte: 43 cm
Totale diepte: 50 cm
Zithoogte: 67 - 87 cm
Zitting (BxD): 43 x 34 cm
Rugleuning hoogte: 25 cm
Gewicht: 8 kg
Zitting:
Bekleding: Stof
Hoog zitcomfort dankzij een goed gevuld zitvlak
Aangename zithouding dankzij de rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomlook
Comfortabele voetensteun
Trompetvoet incl. bodembeschermer
Bijzonderheden:
Modern ontwerp
Draaibaar
In hoogte verstelbaar
Onderhoud:
Veeg lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek
Voor het reinigen raden wij aan om alleen zeepwater, water en een zachte doek te gebruiken
Gebruik de stofzuiger alleen met een geschikte opzetstuk.
De barkruk Club is bedekt met stof. De zitting is dik gestoffeerd en biedt uw rug een goede stabiliteit dankzij de hoge rugleuning. Met de gasveer kan de barkruk traploos op de gewenste hoogte worden versteld, waardoor hij ideaal is voor elke toonbankhoogte. De voetsteun, die voor een zeer goed zitcomfort zorgt, kan synchroon met de hoogte van de zitting worden versteld. Het zitvlak kan 360° worden gedraaid met de voetsteun. Het frame is gemaakt van verchroomd metaal, onder de trompetvoet bevinden zich vloerbeschermers die krassen op de vloer voorkomen. De barkruk is eenvoudig te reinigen met een vochtige katoenen doek en is verkrijgbaar in vele verschillende kleuren.
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 90 - 110 cm
Totale breedte: 43 cm
Totale diepte: 50 cm
Zithoogte: 67 - 87 cm
Zitting (BxD): 43 x 34 cm
Rugleuning hoogte: 25 cm
Gewicht: 8 kg
Zitting:
Bekleding: Stof
Hoog zitcomfort dankzij een goed gevuld zitvlak
Aangename zithouding dankzij de rugleuning
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomlook
Comfortabele voetensteun
Trompetvoet incl. bodembeschermer
Bijzonderheden:
Modern ontwerp
Draaibaar
In hoogte verstelbaar
Onderhoud:
Veeg lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek
Voor het reinigen raden wij aan om alleen zeepwater, water en een zachte doek te gebruiken
Gebruik de stofzuiger alleen met een geschikte opzetstuk.
Ons 5-sterrenproduct voor jou
De tijdloze en moderne Club-kruk maakt indruk met zijn stijlvolle ontwerp. En ook de functionele kenmerken van het model zijn indrukwekkend.
De zitting kan 360° worden gedraaid en de hoogte kan traploos worden ingesteld met de hendel. De comfortabele bekleding van de zitting zorgt voor een aangenaam comfort en de in het metalen frame geïntegreerde voetsteun ondersteunt een rechte en comfortabele zithouding.
Afmetingen bij benadering: Totale hoogte: 90 - 110 cm I Totale breedte: 43 cm I Totale diepte: 34 cm I Zithoogte: 67 - 87 cm I Zitvlak (BxD): 43 x 34 cm I Rugleuninghoogte: 25 cm I Gewicht: 8 kg.
De trompetvoet maakt het metalen frame van de stoel bijzonder robuust en stabiel. Vloerbeschermers zorgen ervoor dat uw vloeren vrij blijven van krassen en gebruikssporen.
Kies uw favoriet uit acht verschillende kleuren: taupe, zwart, rood, groen, grijs, donkergrijs, crème, bruin.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Stof |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 8 |
| Hoogte rugleuning: | 25 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 87 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Club |
| Set artikel: | set van 2 |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 43 cm |
| Totale diepte: | 50 cm |
| Totale hoogte: | 90 - 110 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 34 cm |
| Zithoogte Min.: | 67 cm |
| Zitvlak (BxD): | 43 x 34 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 67 - 87 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 120 kg.
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de monteer- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de monteer- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de
















