Kado - barkruk - vlakke kunstleer zitting - vierkante benen Kleur: zwart | Kleur frame: zwart
€ 89,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 302876
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Kado - barkruk - vlakke kunstleer zitting - vierkante benen"
Barkruk Kado, robuust degelijk en chic.
De barkruk Kado overtuigt met zijn moderne en eenvoudige ontwerp. Het is de ideale zitplaats voor elke bar, omdat u kunt kiezen uit maximaal 4 frames en 7 stoffenkleuren om de juiste look te kiezen.
De barkruk is gemaakt van hoogwaardige materialen: de zitting is bedekt met een gemakkelijk te onderhouden kunstlederen bekleding, comfortabel bekleed en extreem bestendig. Met de rugleuning kunt u achterover leunen en zo het zitcomfort van de barkruk vergroten. Het stevige vierkante 4-poots metalen frame zorgt voor een veilige en stevige voet en maakt de barkruk stapelbaar.
Materiaal samenstelling: 100% Polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 101 cm
Totale breedte: 43 cm
Totale diepte: 45 cm
Hoogte rugleuning: 27 cm
Zithoogte: 75 cm
Hoogte voetsteun: 34 cm
Zithoek: 41 x 37 cm
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: kunstleer
Aangename zitpositie door rugleuning
Klassieke barkruk in een modern design
Onderstel:
Materiaal: mat geborsteld roestvrij staal
Materiaal: metaal in chroomlook
Materiaal: metaal mat zwart
Materiaal: metaal mat wit
Stabiel vierpotig frame
Bijzonderheden:
Kruissteunen als voetsteun
Frame: rond / vierkant
Stapelbaar
Onderhoud:
Veeg lichte verontreinigingen af met een vochtige katoenen doek
Vacuüm oppervlakken alleen met een geschikte bevestiging
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
De barkruk Kado overtuigt met zijn moderne en eenvoudige ontwerp. Het is de ideale zitplaats voor elke bar, omdat u kunt kiezen uit maximaal 4 frames en 7 stoffenkleuren om de juiste look te kiezen.
De barkruk is gemaakt van hoogwaardige materialen: de zitting is bedekt met een gemakkelijk te onderhouden kunstlederen bekleding, comfortabel bekleed en extreem bestendig. Met de rugleuning kunt u achterover leunen en zo het zitcomfort van de barkruk vergroten. Het stevige vierkante 4-poots metalen frame zorgt voor een veilige en stevige voet en maakt de barkruk stapelbaar.
Materiaal samenstelling: 100% Polyurethaan
Richtmaten:
Totale hoogte: 101 cm
Totale breedte: 43 cm
Totale diepte: 45 cm
Hoogte rugleuning: 27 cm
Zithoogte: 75 cm
Hoogte voetsteun: 34 cm
Zithoek: 41 x 37 cm
Gewicht: 7 kg
Zitting:
Bekleding: kunstleer
Aangename zitpositie door rugleuning
Klassieke barkruk in een modern design
Onderstel:
Materiaal: mat geborsteld roestvrij staal
Materiaal: metaal in chroomlook
Materiaal: metaal mat zwart
Materiaal: metaal mat wit
Stabiel vierpotig frame
Bijzonderheden:
Kruissteunen als voetsteun
Frame: rond / vierkant
Stapelbaar
Onderhoud:
Veeg lichte verontreinigingen af met een vochtige katoenen doek
Vacuüm oppervlakken alleen met een geschikte bevestiging
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Kunstleer |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Nee |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 7 |
| Hoogte armleuning: | 0 cm |
| Hoogte rugleuning: | 27 cm |
| Hoogteverstelling: | Nee |
| Kleur frame: | zwart |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 74 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 43 cm |
| Totale diepte: | 45 cm |
| Totale hoogte: | 101 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 45 cm |
| Zithoogte Min.: | 74 cm |
| Zitvlak (BxD): | 41 x 37 cm |
| hoedanigheid: | 115 kg |
| zithoogte: | 74 - 74 cm |















