Bureaustoel XL Sparta XM Kleur: creme
€ 119,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Niet beschikbaar
Uitverkocht
Artikelnummer: 308513
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Met hoogwaardige bekleding en stoffen bekleding.
- Kunststof frame met vijf lichtlopende wielen.
- Afmetingen HxBxD: 106 - 116 x 66 x 70 cm. Zithoogte: 45-55 c
- Massagefunctie met verschillende instelmogelijkheden.
- In hoogte verstelbaar en draaibaar.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Bureaustoel XL Sparta XM"
Bureaustoel XL Sparta XM, ontspannen en uitschakelen.
De bureaustoel XL Sparta XM overtuigt met een zeer hoogwaardige stoffen bekleding in het zit- en rug bereik en op de armleuningen. Ook op het gebied van comfort laat de bureaustoel niets te wensen over, want de ergonomisch gevormde rugleuning en de traploos instelbare zithoogte, die met de hendel onder de zitting wordt bediend, garanderen een comfortabele zitpositie. De bewegingsvrijheid wordt geboden door het ingebouwde wipmechanisme. Het frame is gemaakt van kunststof en staat stevig op vijf licht lopende zwenkwielen.
Daarnaast heeft de Sparta XM een massagefunctie die via een kabelafstandsbediening wordt bediend, de volgende functies kunnen worden geselecteerd:
- Intensiteit = 2 niveaus
- Trilfunctie
- Modus = 5 varianten (Pulse, Press, Wave, Auto, Normal)
- Massagepunten = 7 in totaal (1 hoofd, 2 rug, 2 lendenwervels en 2 dijen)
- Timer = 3 varianten (15min, 30min, 60min)
- Kabellengte = 188 cm, EU-stekker met 230 V
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 106 - 116 cm
Totale breedte: 66 cm
Totale diepte: 70 cm
Zithoogte: 45 - 55 cm
Zitruimte: 52 x 48 cm
Rugleuning hoogte: 67 cm
Hoogte van de armleuning (vanaf de vloer): 63 - 73 cm
Max. Draagvermogen: 140 kg
Zitting:
Bekleding: stof
Zitting, arm- en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Ergonomisch gebogen rugleuning voor beter zitcomfort
Onderstel:
Materiaal: kunststof
Inclusief 5 zwenkwielen
Wipmechanisme zorgt voor meer bewegingsvrijheid
Bijzondere kenmerken:
In hoogte verstelbaar en draaibaar
Max. Draagvermogen: 140 kg
Massagefunctie met verschillende instelmogelijkheden
Onderhoudsinstructies:
Voor het reinigen adviseren wij een katoenen doek die is bevochtigd met lauw water.
Gebruik met stofzuigen alleen een geschikte mondstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
De bureaustoel XL Sparta XM overtuigt met een zeer hoogwaardige stoffen bekleding in het zit- en rug bereik en op de armleuningen. Ook op het gebied van comfort laat de bureaustoel niets te wensen over, want de ergonomisch gevormde rugleuning en de traploos instelbare zithoogte, die met de hendel onder de zitting wordt bediend, garanderen een comfortabele zitpositie. De bewegingsvrijheid wordt geboden door het ingebouwde wipmechanisme. Het frame is gemaakt van kunststof en staat stevig op vijf licht lopende zwenkwielen.
Daarnaast heeft de Sparta XM een massagefunctie die via een kabelafstandsbediening wordt bediend, de volgende functies kunnen worden geselecteerd:
- Intensiteit = 2 niveaus
- Trilfunctie
- Modus = 5 varianten (Pulse, Press, Wave, Auto, Normal)
- Massagepunten = 7 in totaal (1 hoofd, 2 rug, 2 lendenwervels en 2 dijen)
- Timer = 3 varianten (15min, 30min, 60min)
- Kabellengte = 188 cm, EU-stekker met 230 V
Materiaal samenstelling: 100% Polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 106 - 116 cm
Totale breedte: 66 cm
Totale diepte: 70 cm
Zithoogte: 45 - 55 cm
Zitruimte: 52 x 48 cm
Rugleuning hoogte: 67 cm
Hoogte van de armleuning (vanaf de vloer): 63 - 73 cm
Max. Draagvermogen: 140 kg
Zitting:
Bekleding: stof
Zitting, arm- en rugleuning comfortabel gestoffeerd
Ergonomisch gebogen rugleuning voor beter zitcomfort
Onderstel:
Materiaal: kunststof
Inclusief 5 zwenkwielen
Wipmechanisme zorgt voor meer bewegingsvrijheid
Bijzondere kenmerken:
In hoogte verstelbaar en draaibaar
Max. Draagvermogen: 140 kg
Massagefunctie met verschillende instelmogelijkheden
Onderhoudsinstructies:
Voor het reinigen adviseren wij een katoenen doek die is bevochtigd met lauw water.
Gebruik met stofzuigen alleen een geschikte mondstuk
Gebruik geen huishoudelijke schoonmaakmiddelen
Ons 5-sterrenproduct voor jou
Hoogwaardige en onderhoudsvriendelijke stoffen bekleding (100% polyester), stevig kunststof onderstel met vijf lichtlopende wielen, traploze zithoogte voor ergonomisch zitten, ingebouwd wipmechanisme.
Bovendien beschikt de Pacific over een massagefunctie, die door een kabelafstandsbediening bediend kan worden. De volgende functies beschikbaar:Intensiteit= 2 standen Vibratiefunctie Modus = 5 Varianten (Pulse, Press, Wave, Auto, Normal)Massage punten= Totaal 7 (1 hoofd, 2 rug, 2 lendenwervels en 2 dijen)Timer= 3 variaties (15min, 30min, 60min)Kabellengte= 188cm, EU stekker met 230V
Afmetingen: Totale hoogte: 106 - 116 cm I Totale breedte: 66 cm I Totale diepte: 70 cm I Zithoogte: 45 - 55 cm I Zitvlak (BxD): 52 x 48 cm I Rugleuninghoogte: 67 cm I Armleuninghoogte (vanaf de vloer): 63 - 73 cm I Max. Draagvermogen: 140 kg
Uitschakelen en ontspannen in maximaal comfort, deze fauteuil maakt niet alleen indruk met zijn elegante uitstraling, maar ook met zijn maximale belastbaarheid van 140 kg.
Door het brede kleurengamma is er voor elke smaak een passende versie van de stoel. Kies uw persoonlijke favoriet: bruin, creme, donkergrijs, grijs, rood, zwart, taupe.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Stof |
|---|---|
| Draaibaar: | Ja |
| Ergonomische S-vorm: | nee |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Gewicht ( Kg ): | 15 |
| Hoofdsteun aanwezig: | nee |
| Hoogte armleuning: | 63 - 73 cm |
| Hoogte rugleuning: | 67 cm |
| Hoogteverstelbare rugleuning: | Nee |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | zwart |
| LED verlichting: | nee |
| Massagefunctie: | ja |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Materiaal vulling bekleding: | Koudschuim |
| Materiaal wielen: | Kunststof |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 55 cm |
| Met wielen: | Ja |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Soort rugleuning: | Kantelbaar, kan in één positie worden gefixeerd |
| Soort stoel: | Bureaustoel |
| Soort zitplaats: | In hoogte verstelbaar |
| Stijl: | Modern |
| Taal handleiding: | Universeel |
| Totale breedte: | 66 cm |
| Totale diepte: | 70 cm |
| Totale hoogte: | 106 - 116 cm |
| Verstelbaar onderste deel rug: | Nee |
| Verstelbare armleuningen: | nee |
| Verwarmde zitting: | nee |
| Voetsteun: | zonder voetensteun |
| Zitdiepte: | 70 cm |
| Zithoogte Min.: | 45 cm |
| Zitvlak (BxD): | 52 x 48 cm |
| hoedanigheid: | 140 kg |
| zithoogte: | 45 - 55 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 140 kg
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Het product is aangesloten op het lichtnet. Houd kleine kinderen op afstand. Gebruik het product uitsluitend voor het beoogde doel.
- Gebruik dit artikel alleen binnenshuis.
Het product is aangesloten op het lichtnet. Houd kleine kinderen op afstand. Gebruik het product uitsluitend voor het beoogde doel.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de







