€ 85,90
incl. btwGratis verzending & gratis retourneren
Gratis
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
(Pakketdienst)
Snelle levering
Alleen 1 artikelen nog beschikbaar
Bijna uitverkocht
Artikelnummer: 321505
Levering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
Pakketlevering:
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
Vrachtvervoer:
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Toon meer productinformatie
Product highlights
- Barkruk met metalen onderstel, voetsteun en stoffen bekledin
- In hoogte verstelbare, elegant gestoffeerde kruk met decorat
- Afmetingen bij benadering: zithoogte: 59 - 80 cm, zitoppervl
- Baliekruk met metalen frame, 360° draaibaar, gemakkelijk sch
- Stijlvolle tegenkruk met chromen of zwart frame
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

Lotte en haar team helpen je graag met al je vragen over onze producten!
Bulkbestelling of bedrijfsaanvraag?
Schrijf ons op b2b@barkrukken.nl
Hoe nuttig is deze pagina
voor je aankoopbeslissing?
voor je aankoopbeslissing?
Beschrijving
Productinformatie "Barkruk Peking Stof"
Barkruk Peking stof
De barkruk Peking is een comfortabele en robuuste barkruk voor dagelijks gebruik. Met zijn gedurfde kleuren is deze stijlvolle barkruk de perfecte aanvulling op modern ingerichte kamers. Dankzij de brede zitting en hoge rugleuning kun je langere tijd comfortabel zitten. De royaal gestoffeerde zitting belooft comfort en ziet er zeer elegant uit met de aangehechte sierstiksels. De barkruk is in hoogte verstelbaar en 360° draaibaar voor meer flexibiliteit.
Dit model heeft een stabiele trompetvoet en een voetensteun voor veilig en comfortabel zitten. De zithoogte kan individueel worden ingesteld via een hendel aan de rechterkant van de zitting. Met zijn moderne ontwerp past hij perfect in elke woonkamer, eetkamer of keuken.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 112 - 133 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 54 cm
Zithoogte: 59 - 80 cm
Zitoppervlak (BxD): 43 x 41 cm
Hoogte rugleuning: 52 cm
Gewicht: 8,2 kg
Draagvermogen: 120 kg
Zitting:
Materiaal: stof
Hoge rugleuning voor beter zitcomfort
Stijlvolle gewatteerde bekleding
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroom look / metaal zwart
Trompetvoet incl. vloerbeschermer
Comfortabele voetensteun
Bijzonderheden:
Traploos in hoogte verstelbaar
Zitting 360° draaibaar
Stevige constructie
Onderhoudsinstructies:
Voor het schoonmaken adviseren wij een katoenen doek bevochtigd met lauw water.
Neem licht vuil af met een vochtige katoenen doek.
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikt hulpstuk
De barkruk Peking is een comfortabele en robuuste barkruk voor dagelijks gebruik. Met zijn gedurfde kleuren is deze stijlvolle barkruk de perfecte aanvulling op modern ingerichte kamers. Dankzij de brede zitting en hoge rugleuning kun je langere tijd comfortabel zitten. De royaal gestoffeerde zitting belooft comfort en ziet er zeer elegant uit met de aangehechte sierstiksels. De barkruk is in hoogte verstelbaar en 360° draaibaar voor meer flexibiliteit.
Dit model heeft een stabiele trompetvoet en een voetensteun voor veilig en comfortabel zitten. De zithoogte kan individueel worden ingesteld via een hendel aan de rechterkant van de zitting. Met zijn moderne ontwerp past hij perfect in elke woonkamer, eetkamer of keuken.
Materiaalsamenstelling: 100% polyester
Richtmaten:
Totale hoogte: 112 - 133 cm
Totale breedte: 45 cm
Totale diepte: 54 cm
Zithoogte: 59 - 80 cm
Zitoppervlak (BxD): 43 x 41 cm
Hoogte rugleuning: 52 cm
Gewicht: 8,2 kg
Draagvermogen: 120 kg
Zitting:
Materiaal: stof
Hoge rugleuning voor beter zitcomfort
Stijlvolle gewatteerde bekleding
Onderstel:
Materiaal: Metaal in chroom look / metaal zwart
Trompetvoet incl. vloerbeschermer
Comfortabele voetensteun
Bijzonderheden:
Traploos in hoogte verstelbaar
Zitting 360° draaibaar
Stevige constructie
Onderhoudsinstructies:
Voor het schoonmaken adviseren wij een katoenen doek bevochtigd met lauw water.
Neem licht vuil af met een vochtige katoenen doek.
Oppervlakken alleen stofzuigen met een geschikt hulpstuk
Ons 5-sterrenproduct voor jou
DESIGN: De royaal gestoffeerde en in hoogte verstelbare kruk belooft comfort. De verwerkte siernaden geven deze stoel een elegante touch.
MATERIAAL: Dankzij de metalen trompetvoet met voetsteun en de hoogwaardige stoffen bekleding is de barkruk robuust en duurzaam. Hij kan 360° worden gedraaid en is zeer comfortabel.
DETAILS: Hoogte: 112 - 133 cm I Totale breedte: 45 cm I Totale diepte: 54 cm I Zithoogte: 59 - 80 cm I Zitoppervlak (BxD): 43 x 41 cm I Rugleuninghoogte: 52 cm I Gewicht: 8,2 kg I Draagvermogen: 120 kg
STABILITEIT: De barkruk met metalen frame, dat een belasting tot 120 kg kan dragen, is uiterst flexibel en functioneel dankzij 360° rotatie. Het onderhoudsvriendelijke materiaal is gemakkelijk schoon te maken.
LEVERING: 1 x Barkruk Peking stof I frame in chroomlook of zwart.
Eigenschappen
| Basismateriaal: | Stof |
|---|---|
| Beklede zitting: | Ja |
| Draaibaar: | Ja |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Functie armleuningen: | Zonder armleuningen |
| Gewicht ( Kg ): | 8 |
| Hoogte armleuning: | 0 cm |
| Hoogte rugleuning: | 52 cm |
| Hoogteverstelling: | Ja |
| Kleur frame: | chroom |
| Materiaal frame: | Metaal |
| Materiële samenstelling: | Stof (100% polyester) |
| Maximale zithoogte: | 80 cm |
| Rugleuning aanwezig: | Ja |
| Serienname: | Peking v2 |
| Set artikel: | geen set |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 45 cm |
| Totale diepte: | 54 cm |
| Totale hoogte: | 112 - 133 cm |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Voetsteun: | met voetensteun |
| Zitdiepte: | 41 cm |
| Zithoogte Min.: | 59 cm |
| hoedanigheid: | 120 kg |
| zithoogte: | 59 - 80 cm |
Datasheets
1
Veiligheidsinstructies
- Maximaal draagvermogen 120 kg
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Let op. De gasveer mag alleen worden vervangen door gekwalificeerd personeel.
- Dit artikel is bedoeld voor gebruik door volwassenen en is geen speelgoed.
- Houd rekening met de opstel- en onderhoudsinstructies.
- Gebruik dit artikel uitsluitend binnenshuis.
- Let op. De gasveer mag alleen worden vervangen door gekwalificeerd personeel.
Contactpersonen van de fabrikant en de verantwoordelijke persoon
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage, Duitsland | info@clp.de




















