5-persoons-wachtbank Centrale kunstlederen zwart/zwart Kleur: zwart/zwart
€ 199,90
incl. btwLevering & Verzending
Verzendkosten
- De verzending is altijd gratis voor onze klanten.
Soorten levering
- Wij bieden levering per pakket of vrachtvervoer – afhankelijk van de grootte en het gewicht van de bestelde goederen.
- Pakketlevering vindt plaats binnen 1–3 werkdagen.
- Levering per vrachtvervoer vindt plaats binnen 4-6 werkdagen.
Levering op gewenst adres
- De bezorging vindt plaats tot aan de voordeur, in uitzonderlijke gevallen tot aan de stoep.
- Op verzoek leveren wij ook op andere adressen, bijvoorbeeld bij familie, vrienden of op het werk.
- Niet thuis?
De bezorgdienst levert het pakket bij buren of een lokaal afhaalpunt en laat een bericht voor je achter.
(Deze optie geldt alleen voor pakketverzending.)
- Voor de levering wordt er een afspraak met je gemaakt.
- Levering aan de straatkant.
Informatie over de leveringsomvang
- Het pakket bevat uitsluitend het bestelde product.
- Overige decoratie of andere artikelen op de getoonde productfoto's maken geen deel uit van de levering.
Diensten
- Betalen met Ideal
- 14 dagen retourrecht
- Gratis retourneren
- SSL-encryptie voor een veilige aankoop

voor je aankoopbeslissing?
Productinformatie "5-persoons-wachtbank Centrale kunstlederen zwart/zwart"
5-persoons-wachtbank Centrale kunstlederen
Deze centrale bank wordt een absoluut hoogtepunt dankzij hetelegante design. Of het nu in de wachtkamer of in andere wachtruimtes is - opdeze bank gaat het wachten in een oogwenk voorbij! Hier kunt u comfortabelplaatsnemen, want de stoelen zijn aangenaam gestoffeerd en bekleed metkunstleer. De stoelen zijn roestwerend en voorzien van een poedercoating.Dankzij de robuuste materialen is deze bank bijzonder stabiel en bestand tegenhogere belastingen. Het is zeer eenvoudig te reinigen en de vloerbeschermersvoorkomen krassen op de vloer. Een rondom mooie en stabiele wachtbank, waar ukunt kiezen uit maximaal twee kleuren.
Materiaal samenstelling: 100%polyurethaan
Richtmaten:
Totale breedte: 252 cm
Totale hoogte: 40 cm
Totale diepte: 45 cm
Breedte van elke zitplaats: 48 cm
Zithoogte: 40 cm
Zitdiepte: 39 cm
Gewicht: 28 kg
Zitting:
Materiaal: metaal
Hoge zitkwaliteit
Aangenaam gestoffeerde zitting
Onderstel:
Materiaal: metaal in chroomlook
Stevig metalen frame
Lange levensduur
Bijzonderheden:
Onderhoudsvriendelijke oppervlakken
Beveiligde standaard
Metalen frame zorgt voor een hoge stabiliteit
Onderhoudsinstructies:
Een milde spoeloplossing is meestal voldoende voor hetreinigen van metalen oppervlakken.
Veeg lichte vervuiling weg met een vochtige katoenen doek.
Poetsen met een droge doek.
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
|---|---|
| Basismateriaal: | Kunstleer |
| FSC-certificaat: | Geen |
| Gewicht ( Kg ): | 28 |
| Hoogte armleuning: | 0 cm |
| Hoogte rugleuning: | 0 cm |
| Inclusief opbergruimte: | Nee |
| Kleur frame: | chroom |
| Maat: | 5-zits |
| Materiaal frame: | Metaal in chroomoptiek |
| Materiaal vulling bekleding: | Koudschuim |
| Materiële samenstelling: | Imitatieleer (100% polyurethaan) |
| Maximale zithoogte: | 40 cm |
| Meubeloppervlak: | Geen speciale uitvoering |
| Rugleuning aanwezig: | Nee |
| Soort bank: | Bank |
| Stijl: | Modern |
| Totale breedte: | 252 cm |
| Totale diepte: | 45 cm |
| Totale hoogte: | 40 cm |
| Type onderstel: | Hoge poten (11 cm en meer) |
| Verstelbare armleuningen: | geen armleuningen |
| Vloerbeschermers: | Ja |
| Zitdiepte: | 45 cm |
| Zithoogte Min.: | 40 cm |
| hoedanigheid: | 450 kg |
| zithoogte: | 40 cm |
- Dit artikel is bedoeld voor volwassenen en is geen speelgoed.
- Let op de montage- en onderhoudsinstructies.









